Termíny kuzů a táborů

1. AKCE PRO DĚTI

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY:

  • 18.listopad
  • 23. prosinec
  • 27-30. prosince
  • 2. ledna 2017

 

3. OSTATNÍ KURZY -

25. - 27. 11. 2016 Komplexní školení prací ve výškách

Více info zde

Výškové práce

Prolez - Váš lezecký obchod

O našich kurzech lezení

Lezecké Kurzy CZ jsou projektem Lezeckého Centra Praha Ruzyně. Smyslem našich kurzů je především předat zájemcům o lezení na umělé stěně i lezení na skalách všechny nezbytné informace, které jsou zapotřebí pro bezpečné provozování lezeckého sportu a jeho dalšímu samostatnému provozování. 

Základní kámen našich kurzů lezení pro dospělé je základní kurz lezení na stěně, na který pak volně navazuje základní kurz lezení na skalách. Naše kurzy lezení jsou určeny především pro úplné začátečníky, kteří dosud nemají s lezením žádné zkušenosti. Jednotlivé kurzy však nejsou uzavřeny ani těm, kteří již v minulosti trochu lezli a chtěli by si své znalosti v této oblasti pouze osvěžit a dále rozšířit. Pro detailní informace o kompletní nabídce našich kurzů lezení pro dospělé navštivte sekci kurzů lezení pro dospělé. Skalní kurzy probíhají jak v České republice tak i v zahraničí - především v italském Arcu a německé Frankenjuře. Venkovní kurzy se zaměřují také na lezení via ferrat.

Kromě kurzů lezení pro dospělé pořádáme i kurzy lezení pro děti. V průběhu školního roku organizujeme pro děti kroužek lezení. Během státních svátků a prázdnin se na naší lezecké stěně konají příměstské lezecké tábory. V létě pak pravidelně organizujeme letní lezecký tábor v některé z českých lezeckých oblastí. Dětem je možné na stěně zorganizovat narozeninovou oslavu. Pro detailní informace o kompletní nabídce našich kurzů lezení pro děti a lezeckých kroužcích navštivte sekci kurzů lezení pro děti. Během roku pořádáme také skalní dvoudenní kurzy pro děti. Pro pokročilé děti je organizováno soustředění v německé Frankenjuře nebo v italském Arcu. 

Pro školy a školky nabízíme možnost vyzkoušení si jednorázového lezení jak s lanem tak bouldering nebo zajištění výuky tělesné výchovy se zaměřením na lezení. Pro firmy a skupiny pak nabízíme realizaci lezecky zaměřených teambuildingových akcí. Více informací naleznete v sekci skupinové akce.

Během roku pořádáme také kurzy určené pro nové instruktor lezení akreditované MŠMT - Instruktor lezení na umělé stěně  a Instruktor skalního lezení. dále je možné absolvovat kurz na výškové práce. 

Všechny naše kurzy a aktivity probíhají výhradně pod odborným vedením certifikovaných instruktorů s dlouholetou lezeckou praxí. Od roku 2000 absolvovalo naše kurzy již několik stovek spokojených zájemců o lezení.  

 
created by Kaminek